IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj   
Na skróty
Fabuła

Autor
Wiadomośćadministrator

administrator
avatar


Admin
PisanieTemat: Fabuła   Pią Kwi 15, 2016 10:55 pm

Seorak – najwyższy szczyt w paśmie górskim Taebaek, Korea Południowa. Już od bardzo długiego czasu oszałamia nie tylko swoim ogromem i tajemniczą, magiczną wręcz dziczą, ale i pięknem, który potrafi zaprzeć dech w piersiach. Przyciąga do siebie miłośników wspinaczek górskich z całego kraju, a także wrażliwe dusze, które potrzebują wyciszenia, natchnienia. Ty również możesz się tam znaleźć, nawet teraz. Gdybyś tylko zamknął na chwilę oczy... i poczuł to całym sobą.
Spokojne, płynące swoim tempem strumyki górskie. Nieruchome, a jednak niebezpieczne skały. Niesamowite, zdradzieckie ścieżki. I ta błoga cisza, zakłócana jedynie cichym szumem płynącej wody, delikatnie obijającej się o kamienie. Śpiew górskich ptaków, szelest liści, łagodne podmuchy wiatru...
A teraz otwórz oczy. Cała sceneria ukazuje się tuż przed tobą. Widzisz każdy pagórek, każde stojące na nim drzewo. Drzewo z duszą. Ponieważ wszystko, co tam się znajduje, nie jest zwykłym elementem przyrody. Wszystko, nawet najmniejsze źdźbło trawy, posiada swoją historię. A teraz i ty jesteś jej częścią. Wystarczy rozejrzeć się dookoła i zauważyć, że nie jesteś sam. Wszystko wokół ciebie żyje – trzepoczące swoimi skrzydłami motyle, skaczące z kamienia na kamień żaby, mrówki – najpracowitsze stworzenia na Ziemi. Każda z tych istot ma ci do opowiedzenia swoją historię. Pytanie tylko, czy jesteś gotów jej wysłuchać? Albo czy jesteś w stanie opowiedzieć swoją własną? Pamiętaj jednak, że w górach nawet najmniejszy dźwięk roznosi się echem.Nasza opowieść ma miejsce w pobliskim mieście – niedocenionym Sokcho. Z jednej strony chronione przez potężne góry, a z drugiej narażone przez nieprzewidywalne wody. To właśnie tutaj, w prowincji Gangwon, rozpoczyna się twoja historia. Od ciebie zależy, czy czeka na ciebie spokojna ostoja czy może jednak ryzykowna zabawa, w której nie będziesz osamotniony. Wszyscy czekają na takich śmiałków jak ty, którzy gotowi będą wysłuchać historii tego miejsca i podzielić się swoją własną, by w ostateczności pozwolić, aby te dwie różne opowieści stały się jednością. Zawitasz na dłużej i pozwolisz, by panująca tutaj magia cię ogarnęła czy może jednak potraktujesz to jako jedną ze swoim niesamowitych przygód? Wybór należy jedynie do ciebie.
Powrót do góry Go down
Fabuła
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: